?

Log in

No account? Create an account

открытки

где в этом городе можно купить открытки хорошего полиграфического качества? в частности, с видами/достопримечательностями запорожья/украины?
не greeting cards.

раньше такого в каждой «союзпечати» было навалом, а сейчас даже в почтовых отделениях нет.
недавно удалось купить только 2 последние с днепрогэсом, но это стыд какой-то — http://s3.amazonaws.com/static2.postcrossing.com/postcard/medium/8664efbabdea18198eb662f557d20c22.jpg

для postcrossing.com надо.


19 КВІТНЯ – ПОДВІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ «ГІМН ОЧЕРЕТЯНИХ ХЛОПЧИКІВ» В ЗАПОРІЖЖІ:

***
13.00

Класичний приватний університет

Адреса: м. Запоріжжя,
вул. Жуковського, 70Б


***
17.00

Книгарня «Empik» («БУКВА»)

Адреса: м. Запоріжжя,
пр-т Ленина, 147, ТЦ «Україна»
тел: (061) 701-70-89; (061) 701-70-08

В презентації візьмуть участь:
Максим Бородин (odin_bor)
Станіслав Бєльський (stas_belsky)
Олесь Барліг (oles_barlig)
Юрій Ганошенко (ganoshenko)

«ЗАБОРОНА НА ЗАБОРОНИ!»

ЦІЄЇ СЕРЕДИ В ЗАПОРІЖЖІ БУДЕ ОТАКЕ:


(картинка клікабельна)

Детальніше:

«ЗАБОРОНА НА ЗАБОРОНИ!»

До дня космонавтики в Україні пройдуть літературні змагання на захист свободи слова та мислення


12-13 квітня, на честь 50-річчя польоту першої людини у відкритий космос, в Донецьку та Запоріжжі пройде відкритий слем-турнір на захист свободи слова та мислення.

Занепокоєні загрозою встановлення цензури в Україні, поети із Києва, Харкова, Львова, Донецька. Запоріжжя, Одеси, Луганська, Дніпропетровська та Чернівців змагатимуться, щоб відгранити свою майстерність і закликати всіх гурманів сучасного мистецтва до рішучого протесту проти Закону на захист громадської моралі. Спеціальний гість турніру – поет, публіцист та музикант Павло Коробчук, переможець десятка літературних слемів.

Космічний слем-турнір ініційований Правозахисним центром «Поступ» в рамках громадської компанії проти встановлення цензури ЗМІ і здобутків мистецтва в Україні і проводиться за підтримкою Інституту Відкритого Суспіфльства (Open Society Institute).

Під час турніру глядачів очікує шквал якісної поезії, забійний музичний супровід, презентації книг, Літературні перфоманси і містифікації. Окрім того, активістами Компанії буде ініційовано суспільні дискусії стосовні небезпеки встановлення цензури в Україні.

Організатори також збиратимуть підписи під зверненням до Президента України, Уповноваженому Верховної ради України з питань прав людини, депутатам Верховної Ради з вимогою направити на аналіз Закон про захист суспільної моралі в Конституційний суд і Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ).

Слем-турнір «Запрет на запреты» відбудеться:
у Донецьку – 12 квітня, 19: 00 DETROIT MUSIC CITY (проспект Ілліча, 21в);
Організатори – Єлизавета Несова, Ярослав Мінкін, Володимир Вакуленко-К.
У Запоріжжі – 13 квітня, 14. 30, 2-й корпус ЗНУ (вул.. Жуковського, 66);
Організатори – Олесь Барліг, Віра Шварц, Ярослав Мінкін, Володимир Вакуленко-К.
Координатор турніру – Ярослав Мінкін, Куратор – Володимир Вакуленко-К.
Читати даліCollapse )


ГІМН ОЧЕРЕТЯНИХ ХЛОПЧИКІВ

В березні 2011 року вийшла збірка придніпровської поезії «Гімн очеретяних хлопчиків», що об’єднала під однією обкладинкою вісьмох авторів з двох сусідніх міст: Запоріжжя (Олесь Барліг, Сана Праєдгарденссон, Юрій Ганошенко, Тетяна Скрипченко) і Дніпропетровськ (Станіслав Бєльський, Максим Бородін, Інна Завгородня, Андрій Селімов).


Книга репрезентує спектр літературних традицій, що утворюють між творчістю авторів найдивовижніші зв’язки. Скажімо, дніпропетровці – Бородін, Селімов і Бєльський вписуються в спільну канву поезії парадоксу, деконструкції звичної картини світу, в якій народжується нові, непроявлені, ледь не трансцендентні причинно-наслідкові зв’язки. Безумовно, в цьому близька для них запоріжанка Тетяна Скрипченко. Витоки її стилю варто шукати в традиціях непідцензурної російській поезії (зокрема, постконцептуалізму) і американської поезії другої половини 20-го століття. Разом з тим певну спорідненість красного письменства знаходимо у Юрія Ганошенка і Інни Завгородньої, що асоціюється з поміжів’ям львівської поетичної школи та поезією станіславського феномену. І зовсім відмінні за своїм стилем подружжя Олесь Барліг і Сана Праєдгарденссон. Сана – симпатик неомодерністської, декадентської поезії, вкоріненої в реалії європейського й американського контекстів. Олесь – представник покоління так званих «двотисячників» в сучасній українській літературі. Його вірші можна поділити на дві групи: трансформація поетичних практик дев'яностників, в якій зникає пафос декларації. Й відсторонена, дистанційна фіксація дійсності з вибудовуванням ланцюжків між різними за своїм походженням культурними кодами.

Важливим є й те, що книжка присвячена двом Володимирам – Селіванову й Кльону – літераторам, які пішли з життя. Обидва вони були не тільки поетами, а й акумуляторами літературного життя навколо себе. Символічно, що Влад Кльон народився в Запорізькій області й помер в Дніпропетровську, а Володимир Селіванов за півроку дзеркально відобразив в цьому його долю, народившись в Дніпропетровській області й померши в Запоріжжі.
Читати даліCollapse )
110.89 КБ

11 грудня о 17:00 в галереї «Lеnin» (lenin_gallery) пройде вечір прози запорізького поета, письменника і перекладача Тетяни Савченко (fish_ua).

Тетяна Савченко. Член літклубу «99». Пише вірші, прозу, дитячі казки, займається перекладами з російської, білоруської та чеської. Друкувалася в часописах Київська Русь, Молода Україна, Афіша, в якості перекладача – «Альтернация», «Дружба народов», як дитячий автор – у журналах «Пізнайко», «Крилаті», «Маленький розумник», «Маленька фея», «Велика дитяча газета», «Ангелятко». Увійшла до збірки поетів-двотисячників «Дві тонни».
Уже півтора року перебуває в стані очікування виходу першої книги великої прози.

Факти з життя і творчості:
1. Перші 6 років свого життя провела на території божевільні.
2. Перший вірш написала у 2 роки.
3. Пише доступно для дітей про какашки.
4. В 2004 році мала уявного друга, з яким порвала, коли він проголосував за Януковича.
5. Навдивовижу спокійна і адекватна дівчина.

Цитати з творів:
«Є дві стадії немитості посуду: коли життя в ньому народжується і коли життя в ньому помирає»
«Ти з ким дружиш, із нами чи з головою?»
«Не буває поганих фільмів, буває мало поп-корну»

Адреса галереї:
м. Запоріжжя, пр. Леніна, 193 (площа Леніна)
Телефон: 236-88-44

ВХІД ВІЛЬНИЙ
сюжет про виставку «Шосте селище – місто майбутнього» (галерея «Lenin»), що була присвячена добі конструктивізму в запорізькій архітектурі:(куратор виставки ledi_ne_vtykaem)
в галереї "Art L'" відкрито експозицію хмельницького художника Олександра Антонюка:
ще кілька робіт + фото ОлександраCollapse )
експозиція триватиме до 15 листопада.

координати галереї:
м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 30.

тел. (0612)34-70-61

арт-консультант: Шувалова Тетяна (067)70-73-6-73

директор галереї "ART L" Шеретов Антон Костянтинович (097)-39-333-81

галерея працює з 11_00 до 17_00
вихідний: неділя

"Сновиди" у Запоріжжі

144.26 КБ


Нарешті «СНОВИДИ. СНИ УКРАЇНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ» з’являться в Запоріжжі!

Осьо кидаю афішку:

12 листопада о 17:00 в галереї «Lеnin» (пр. Леніна,193 (площа Леніна)) відбудеться презентація антології «Сновиди. Сни українських письменників» видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

Книжка об’єднала під своєю обкладинкою сни 80 сучасних українських письменників, серед яких Юрій і Софія Андрухович, Іздрик, Іван Драч, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Ліна Костенко, Василь Герасим`юк, Ірена Карпа, Лесь Подерв`янський, Артем Чех, Ірен Роздобудько та ін.

За словами редактора видання Івана Малковича, «Сновиди» — перша в світі письменницька сновидійна антологія. Усі сни написано спеціально для цього видання. Єдиний виняток — сон Григорія Сковороди, позаяк це чи не найдавніший з опублікованих снів вітчизняних авторів.

На презентації книги будуть присутні автори: поет, культтреґер, видавець Сергій Пантюк (м. Київ); укладач антології, поет, перекладач Тарас Малкович (м. Київ); поет, прозаїк Олесь Барліг (м. Запоріжжя).

Координати галереї «Lеnin»:
http://community.livejournal.com/lenin_gallery/
http://vkontakte.ru/club9805903
телефон: 236-88-44
Тем временем сплавали в последний русский байдарочный экотур этого сезона "Золотая осень в плавнях". Самыми смелыми оказались, как ни удивительно, семейство киевлян с 4-х месячной Евой. Они составили нам приятную во всех отношениях компанию.


Как мы и обещали, было тепло, солнечно и очень красиво. Пахло осенью :)


Еще осенней свежести в фотоCollapse )

Profile

misto_zp
Интересное Запорожье/Захоплююче Запоріжжя

Latest Month

May 2013
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner