?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

конкурс!

Конкурс за мотивами творчості Маріни Цвєтаєвої
«Над часом і тяжінням»


Марина_Цветаева1924


З 4 по 7 жовтня у Запоріжжі пройде Запорізький міжнаціональний літературний фестиваль «Формула вогню», присвячений 120-й річниці з дня народження російського поета Маріни Цвєтаєвої.

Дійство відкриє «Всесвіт Маріни Цвєтаєвої» - виставка експонатів домашнього музею Віри Астахової, а продовжать її: експозиція дитячих малюнків за мотивами віршів класика російської літератури; літературно-музичний концерт за участі членів запорізьких літературних спільнот, науковців та студентів; поетичний вечір в історико-архітектурному музеї Замок Попова (м. Василівка) тощо.

Окрім низки наукових, літературних і пісенних заходів важливою складовою фестивалю стане літературно-музичний конкурс «Над часом і тяжінням». Він орієнтований на пошук і просування талановитих літераторів, музикантів і художників, чий художній доробок пов’язаний із творчістю Маріни Цвєтаєвої. Роботи на розгляд журі приймаються до 26 вересня на електронну адресу: perchenkoa@mail.ru

Детальна інформація про фестиваль «Формула вогню» розміщена на сайті stihi.pro. Умови участі у конкурсі «Над часом і тяжіння» опубліковані на сайті perchenko.org.ua.

Фестиваль проходить за підтримки Запорізького обласного осередку Національної спілки журналістів України, Запорізького обласного відділення Всеукраїнського творчого союзу «Конгрес літераторів України», кафедри російської філології Запорізького національного університету, благочинних фондів «Гуманітарне відродження» та «Центр національних культур і суспільної моралі «Ми – українські».